Akcijas un atlaides

Turbīnas nomaiņas instrukcija

Pieredze liecina, ka cēloņus turbokompresora laušanas jāmeklē ne tikai pašas detaļas, bet tieši blakus mezgla. Tāpēc ļoti svarīgi, lai analizētu automašīnas bojājumu cēloņus un noņemt to lai izvairītos no bojājumiem jaunajā turbokompresora nākotnē. Ja bojājumu iemesls nav noteikts, jauns turbokompresors, parasti, arī iziet no ierindas īsā laikā. Piemēram, BMW vienmēr ir nepieciešams pievērst uzmanību dzinēja ventilācijai un, ja ir nepieciešams, mainīt gaisa filtrus.

Tālāk sniegtie norādījumi vienmēr jāņem vērā demontāžas / montāžas turbokompresora laikā. Nespēja novērst disfunkciju transportlīdzekļa, kā arī nespēju izpildīt šos norādījumus par demontāžu / montāžu var izraisīt garantijas zaudējumu uz jauno detaļu.

 

- Nomainiet turbokompresoru pilnībā, ja jūs nezināt viņa bojājuma iemeslu .

- Nomainiet šļūteni un drenāžas eļļu.

- Pārbaudiet ieplūdes un izplūdes dzinēja kolektoru un iztīriet to, ja nepieciešams. Ja nepieciešams, arī caurules jānomaina.

- Izmantojiet, uzstādot turbokompresoru tikai metāla blīves (nav likvīds hermētiķis!)

- Nomainot eļļu, iesakām nomainīt arī eļļas un gaisa filtru. Pārbaudiet gaisa ieplūdes šļūtenes un gaisa filtra korpusu svēšas daļiņas klātbūtnes noteikšanai (būvgružu).Izmantojiet tikai augstas kvalitātes eļļu atbilstoši tam, ko noteicis ražotājs. (Uzstādot turbokompresoru jāpārbauda, cik stingri nostiprināts šļūtenes eļļa eļļo īpašu rīku, kas tiek piestiprināta pie mezglu un cik droši nodrošināja nepārtrauktu apgādi ar eļļas turbokompresora.)

- Piedziņas vārpsta jāgriežas. Pēc uzstādīšanas, ieslēdziet aizdedzi, lai pārbaudītu, kā motors darbojas ar tikko uzstādīto detaļu. Iedarbiniet dzinēju nenospiežot gāzes pedāli. Tagad turiet nospiestu dzinēju 2 - 3 minūtes tukšgaitā. Dzinēja apgriezienu skaits var palielināt tikai pēc tam, kad nepieciešams eļļas spiediens ir sasniegts . Izslēdziet dzinēju tikai pēc tam, kad auto darbojas vismaz 1 minūti tukšgaitā. Izvairieties no spēcīga paātrinājuma, pēc dzinēja iedarbināšanas ja tā vēl nav sasniegusi vajadzīgo temperatūru.

 

Drošības apsvērumu dēļ, turbokompresoru nevar aizskart laikā vai pēc motora iedarbināšanas. Pirms pieskaroties mezglam tam ir jāatdzist.

Šajā preču grupā nav nevienas preces.
Salidzini.lv logotips Interneta veikalu cenas - Kurpirkt.lv